Nominacje

I.C.S. POLSKA jest Agentem międzynarodowych struktur i sieci surveyorskich

LLOYD’S AGENCY www.lloydsagency.com

Od kilkuset już lat największy, najbardziej prestiżowy i profesjonalny rynek ubezpieczeniowy świata utrzymuje międzynarodową sieć Agentów Lloyda, reprezentujących interesy underwriterów i syndykatów Lloydsa we wszystkich krajach naszego globu podczas weryfikacji i likwidacji szkód (roszczeń) dotyczących pokrycia (polis) wystawionych przez Rynek Londyński. Independent Claims Surveyors Polska jest jedynym Agentem Lloyda w Polsce z agencją w Poznaniu i sub-agencją w Gdańsku. Nasz zespół od lat piastuje tę prestiżową i zobowiązującą funkcję. W 2009 zostaliśmy nominowani na Claim Settling Agent w Polsce.

DP SURVEY GROUP www.dpsurveys.com

Od początku naszej działalności jako Independent Claims Surveyors Polska Sp. z o.o. ściśle współpracujemy z DPSURVEY GROUP z Antwerpii. Poprzez szeroką sieć Agentów i korespondentów stowarzyszonych z DPS jesteśmy w stanie dostarczać Państwu najwyższej jakości usługi w wielu państwach Europy i na całym świecie. Dzięki współpracy z DPS korzystają Państwo z doświadczenia i profesjonalizmu wszystkich ekspertów pracujących w sieci.

CESAM www.cesam.fr

Z dumą informujemy, że Independent Claims Surveyors Polska Sp. z o.o. została nominowana na Komisarza Awaryjnego Comité d’Études et de Services des Assureurs Maritimes et Transport.

W.K. WEBSTER www.wkwebster.com

Independent Claims Surveyors Polska Sp. z o.o. została nominowana przez WK WEBSTER z Londynu na Survey Agent for Poland. Od lat, niezmiennie nasi Inspektorzy wykonują dla WK WEBSTER funkcję surveyora w Polsce.

TMN SURVEY GROUP www.tmn-surveys.com

Począwszy od powołania TMN Survey Group zrzeszającej wybrane firmy surveyorskie z Europy i niektórych państw świata, I.C.S. Polska należy do elitarnego grona firm tworzących grupę. Zadaniem grupy jest ułatwienie towarzystwom ubezpieczeniowym i firmom brokerskim oraz innym zainteresowanym usługami surveyorskimi, dostępu do najwyższej jakości usług świadczonych przez członków grupy dostępnych albo w kontakcie bezpośrednim albo poprzez firmę-rezydenta w kraju klienta.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.